Erzurum’dan Adıyaman’a mobil mezbaha

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin kardeş şehir Adıyaman’a olan desteği devam ediyor.

ADIYAMAN (İGFA) – Deprem felaketi sonrası söz konusu bölgede önemli çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediyesi’nin Adıyaman iline yönelik yardımları sürüyor. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, konuya ilişkin yaptığı profxbet açıklamada, “Deprem felaketinin yaşandığı andan bugüne kadar kardeş şehrimiz Adıyaman’da alt ve üstyapı hizmetlerimiz, lojistik çalışmalarımız ve tüm insan kaynağımızla depremzede kardeşlerimizin emrindeydik ve emrinde olmaya da devam edeceğiz” dedi.

“Adıyamanlı kardeşlerimizin mezbaha ihtiyacını anında giderdik” diyen Başkan Sekmen, şöyle devam etti: “Adıyamanlı hemşehrilerim mezbaha ihtiyaçlarının olduğunu bize bildirdi. Biz de anında bu ihtiyacı yerine getirdik. 7 kişilik ekipten oluşan ve günlük 150 büyükbaş hayvan kesme kapasitesine sahip mobil mezbahamız ilimizde kuruldu. Talep ve isteğin yeniden oluşması profxbet giriş halinde ikinci mezbahamızı da bölgeye sevk edeceğiz. Adıyaman şehrimizin gelişim ve değişimi için ne gerekiyorsa, üzerimize düşen neyse yapmaya devam edeceğiz. Erzurum’umuz da olduğu gibi Adıyaman’ımızda da hemşehrilerimizin, kardeşlerimizin daima emrindeyiz.”

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Erzurum’dan Adıyaman’a mobil mezbaha için yorumda bulun

    Erzurum’dan Adıyaman’a mobil mezbaha için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erzurum’dan Adıyaman’a mobil mezbaha için ilk yorumu yapabilirsin.