Erdoğan: Sandıklardan ayrılmayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sandıklardan ayrılmayın mesajı verdi.

ANKARA (İGFA) – “14 Mayıs seçimlerinin uhulet ve suhulet ile büyük bir demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşmesi, Türkiye’mizin sahip olduğu demokratik olgunluğun ifadesidir” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni paylaşım yaparak “Sandıklardan ayrılmayın” uyarısında bulundu.

“Seçim böylesine olumlu ve demokratik atmosferde geçmişken, oy sayımı da halen sürerken, alelacele sonuçlar açıklamaya kalkmak, milli iradenin gaspı anlamını taşır” diyen Erdoğan, paylaşımında, “Milletimizin teveccühünün devam eden oy sayımına yansıyor olmasından memnuniyet duyuyoruz. Tüm dava ve yol arkadaşlarımdan, sonuçlar resmi olarak neticelenene kadar, her ne olursa olsun sandıkların başından ayrılmamalarını rica ediyorum. Demokrasi adına oy veren ve seçim çalışmalarında yer alan tüm vatandaşlarımı tebrik ediyor, her birine ayrı ayrı şükranlarımı ifade ediyorum” dedi.Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. Erdoğan: Sandıklardan ayrılmayın için yorumda bulun

    Erdoğan: Sandıklardan ayrılmayın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erdoğan: Sandıklardan ayrılmayın için ilk yorumu yapabilirsin.