Erdoğan, Akşener’den aldığı tazminatı TÜRGEV’e bağışladı

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e açtığı tazminat davasından kazandığı 55 bin TL’yi Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)’na bağışladı.

Söz konusu tazmina tutarının vakfa bağışlandığını TÜRGEV resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Paylaşımında  “1996 yılından bu yana başta kız çocuklarının eğitimi noktasında kesintisiz olarak çalışan vakfımıza, vermiş olduğu çok kıymetli desteği için Sayın Cumhurbaşkanımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz” diyen TÜRGEV, “Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı olarak ülkemizin gençlerini yetiştirmeye ve geleceğin büyük Türkiye’sinin inşasına katkı vermeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Hatırlanacağı gibi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 2019 Mart ayında Denizli ve Aydın’da yaptığı konuşmalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik ithamlarda bulunduğu belirtilerek, Akşener aleyhine Ankara 14’üncü Asliye Hukuk Mahkemesi’nde manevi tazminat davası açılmıştı.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Erdoğan, Akşener’den aldığı tazminatı TÜRGEV’e bağışladı için yorumda bulun

    Erdoğan, Akşener’den aldığı tazminatı TÜRGEV’e bağışladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erdoğan, Akşener’den aldığı tazminatı TÜRGEV’e bağışladı için ilk yorumu yapabilirsin.