Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, TPAO’nun Şırnak’ta Personel Alımını Duyurdu

Alparslan Bayraktar: “TPAO, Şırnak’ta 28 Mühendis Dahil 150 Personel Alacak”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) bünyesinde görev yapacak personel alım sürecinin başlatıldığını duyurdu.

İŞKUR Üzerinden Alım Süreci Başlatıldı

Bayraktar, Şırnak’ta TPAO bünyesinde görev yapacak 28’i mühendis olmak üzere toplamda 150 personel için alım sürecinin İŞKUR üzerinden başlatıldığını belirtti.

Enerjide Bağımsızlığa Katkı Sağlayacak Nitelikli İnsan Gücü

Bakan Bayraktar, enerjide bağımsızlığa giden yolda nitelikli insan gücünün önemine vurgu yaparak, “Ülkemizin dört bir yanında yer altı zenginliklerimizi ekonomiye kazandırmak amacıyla faaliyetler yürüten TPAO bünyesinde görev üstlenecek yeni mesai arkadaşları arıyoruz.” dedi.

TPAO’nun Yeni Mesai Arkadaşları Aranıyor

“Petrolün kalbi olarak gördüğümüz Şırnak’ta bizimle yol yürüyecek 28’i mühendis olmak üzere toplamda 150 personel için alım sürecini İŞKUR üzerinden başlattık. Yeni çalışma arkadaşlarımıza şimdiden ‘Hayırlı olsun’ dileklerimi iletiyorum.” şeklinde açıklamalarda bulunan Bayraktar, alımla ilgili detaylı bilgilerin İŞKUR üzerinden paylaşılacağını belirtti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Ekonomi
  • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, TPAO’nun Şırnak’ta Personel Alımını Duyurdu
  1. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, TPAO’nun Şırnak’ta Personel Alımını Duyurdu için yorumda bulun

    Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, TPAO’nun Şırnak’ta Personel Alımını Duyurdu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, TPAO’nun Şırnak’ta Personel Alımını Duyurdu için ilk yorumu yapabilirsin.