Ekran Kartlı Sunucu Kiralama

Ekran kartlı sunucu kullanarak oyunlarınızı ya da programlarınızı istediğiniz gibi çalıştırabilirsiniz. Ekran kartları bilgisayar ve sunucular için gerekli görüntüler arasında yer alır. Yüksek grafik özelliği gerektiren programların çalışabilmesi için ekran kartlı sunucu oldukça önemli bir yere sahiptir. Ekran kartına sahip olan VDS sunucuların bağlı bulunduğu ana makine markası del r 739’dur. R 730 serverin sahip olduğu özellikler ise şu şekildedir:

  • Ram yapısı DDR 4
  • Işlemci yapısı 2X Xeon
  • E5 2642V3
  • Disk yapısı Enterprise NVME SSD
  • Raid yapısı Raid 50

Ekran Kartlı Vds Kiralama

Ekran kartlı VDS kiralama ile ekran kartına ihtiyaç olan uygulamaları kolay bir şekilde çalıştırmanız mümkün. VDS sunucular paylaşımsız sunucular olup kişiye özeldir. Bu ısıtıcılar limitsiz bir trafiğe sahiptir. Busuncu sistemlerinde ddos/botnet ataklarına karşı koruma vardır. Ayrıca bu sınıflar 1 GB port ve ortalama 500 MB hat kapasitesi ile karşımıza çıkıyor. Seçim yapabileceğiniz işletim sistemleri server 2012 server 2019 ve Windows 10dur. Ayrıca plesk panele de sahip olabilir ve web sitelerinizi yayınlayabilirsiniz. Plesk panellerin kullanımı oldukça basittir. Bundan dolayı web sitelerin ve veri tabanlarının yönetimi kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Ekran Kartlı Vds Sunucu Altyapısı 

Ekran kartı VDS sunucuların bağlı bulunduğu ana makinelerde 1024 GB RAM ve 20.000 GB disk alanı vardır. Seçilen ekran kartlı VDS paketlerinin yetersiz olması durumunda istenilen pakete geçebilir ve sunucunuzu değiştirmeden ya da formatlamadan içeriği aynı kalacak şekilde yükseltme imkanına sahip olursunuz. VDS kiralama hizmeti sunan firmalar tarafından VDS sunucuları VMWARE sanallaştırma altyapısı ile oluşturulur. Bu firmalar VDS paketlerinin hepsinde tüm ekran kartı VDS sunucu sistemlerini sürekli olarak güncel tutar. Ekran kartı VDS sunucu sistemleri uygulamaların yüksek hızda açılması ve kesintisiz çalışmasına olanak tanır. Trafik sınırı bulunmadan alınan hizmette ekran kartlı VDS sunucular bir GB internet portuna sahiptir. Ayrıca yaklaşık 500 megabit internet hızı da mevcuttur.

Rise Online Sunucu Fiyatları

Rise Online Sunucu hizmeti veren Verimek firması farklı fiyat aralıkları ve sunucu özellikleri sunarak oyuncuların ve oyun geliştiricilerinin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunarlar. Oyun sunucusu hizmeti alırken, sunucu özellikleri, güvenlik, performans ve müşteri desteği gibi faktörleri dikkate alarak doğru seçimi yapmak önemlidir.

Uygun fiyat ve performans aynı zamanda kaliteli müşteri desteği için Verimek firmasından hizmet alabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Ekran Kartlı Sunucu Kiralama için yorumda bulun

    Ekran Kartlı Sunucu Kiralama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ekran Kartlı Sunucu Kiralama için ilk yorumu yapabilirsin.