Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan, Prado Müzesi’nde

Emine Erdoğan, Prado Müzesi’ni Gezdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İspanya ziyareti kapsamında, Emine Erdoğan, Madrid’de Prado Müzesi’ni ziyaret etti. Müzenin dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini barındırdığı biliniyor.

Müzede İspanyol ve Hollandalı Sanatçıların Eserleri

Prado Müzesi’nde El Greco, Diego Velazquez, Francisco de Zurbaran, Goya gibi İspanyol sanatçılar ile Bosch ve Rubens gibi Hollandalı sanatçıların eserleri bulunmaktadır. Emine Erdoğan, Fernandez’den müzedeki eserler hakkında bilgi aldı.

Lider Eşleri Tablolar Karşısında Poz Verdi

Lider eşleri, Velazquez ve Zurbaran’ın tablolarının önünde fotoğraf çektirdi. Fernandez, Emine Erdoğan’a hediye olarak Zurbaran’ın eserinde yer alan bir objenin benzerini verdi.

Öğrencilerle Fotoğraf Çektirdi

Emine Erdoğan ve Fernandez, Prado Müzesi’ni gezen öğrencilerle ilgilenerek fotoğraf çektirdi. Müze ziyaretinin ardından lider eşler öğle yemeğinde bir araya geldi.

Emine Erdoğan’ın Paylaşımı

Emine Erdoğan, Prado Müzesi ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından, “Ülkenin en köklü müzelerinden Prado Müzesi’ni ziyaret ettik. İspanya’nın kimliğini yansıtan her eser, ülkenin geçmişinden bir kesit sunuyor.” ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan, Prado Müzesi’nde için yorumda bulun

    Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan, Prado Müzesi’nde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan, Prado Müzesi’nde için ilk yorumu yapabilirsin.