CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP’li Meclis Üyesi Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Törenine Katıldı

Özgür Özel, Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Töreninde Yer Aldı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa’nın Şehzadeler Belediyesi’nde MHP’li Meclis Üyesi ve eğitimci olarak görev yapan Mehmet Güzgülü’nün cenaze törenine katıldı.

Özel, Ailesine ve Oğluna Destek Verdi

Güzgülü’nün oğlu Aras Güzgülü’ne sarılan Özgür Özel, metanetli olmasını isteyerek, “Güçlü olman lazım, böyle olursan anne şey yapar, zorlanır, çok üzülür. Babanın en büyük eseri sensin” sözleriyle oğlunu teselli etti. Özel, aynı zamanda Mehmet Güzgülü’nün eşi Esin Güzgülü’ne de taziyelerini iletti.

Mehmet Güzgülü Kimdir?

69 yaşındaki eğitimci Mehmet Güzgülü, Manisa’da MHP’nin önde gelen isimlerinden biriydi. Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde uzun yıllar meclis üyeliği yapmış, aynı zamanda çeşitli görevlerde bulunmuştu. Lösemi teşhisiyle hastaneye kaldırılan Güzgülü’nün cenazesi, dualar eşliğinde defnedildi. Özgür Özel ve diğer siyasi temsilcilerin de katıldığı törene, çok sayıda vatandaş da iştirak etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP’li Meclis Üyesi Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Törenine Katıldı
  1. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP’li Meclis Üyesi Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Törenine Katıldı için yorumda bulun

    CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP’li Meclis Üyesi Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Törenine Katıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP’li Meclis Üyesi Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Törenine Katıldı için ilk yorumu yapabilirsin.