Cenk Eren’in Sahte Saat İtirafı Gündemde

Cenk Eren’in Yüz Germe Ameliyatı Sonrası Değişimi

Geçen mart ayında daha genç görünmek için yüz germe ameliyatı olan Cenk Eren, Instagram hesabından son halini paylaşmıştı. 58 yaşındaki şarkıcı, sakal ve bıyık olmadan paylaştığı fotoğrafıyla büyük ilgi çekmişti.

Cenk Eren’in Sahte Saat İtirafı

Cenk Eren, bu kez “fake saat” paylaşımıyla gündeme geldi. Eren, 10 yıl önce bir arkadaşından aldığı saatin sahte olduğunu açıkladı. Takipçilerine sitem eden Eren, “Beni affet sana doğum günü hediyesi alamadım, bu sana yakışır arkadaşım” diyerek, saati çıkarıp koluma takan arkadaşının kullandığı diğer saatlerin de sahte olup olmadığını sordu.

Cenk Eren’in Açıklamaları

Cenk Eren, ismini açıklamadığı arkadaşına hitaben, “Gerçeklerin bir huyu varmış ya, 10 sene sonra kayışını değiştireyim dedim çıktı bak ortaya…” şeklinde konuştu. Eren, kim olduğu merak edilen kişi için “derdim kimseyi rezil etmek değil, o kişinin bilmesi yeterli” ifadesini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Cenk Eren’in Sahte Saat İtirafı Gündemde için yorumda bulun

    Cenk Eren’in Sahte Saat İtirafı Gündemde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cenk Eren’in Sahte Saat İtirafı Gündemde için ilk yorumu yapabilirsin.