Bursa’da ‘Türkiye Yüzyılı’ konseptli mezuniyet coşkusu

Bursa’da Özel Egeberk Anaokulu, düzenlenen renkli mezuniyet töreniyle 2022-2023 eğitim öğretim yılını noktaladı. Minikler, yıl sonu gösterisinde sahneye ‘Türkiye Yüzyılı’ konseptiyle çıktı.

BURSA (İGFA) – Bursa Akademik Odalar Birliği Salonu’nda iki bölüm halinde gerçekleşen geleneksel yıl sonu etkinliklerinde sahneye çıkan öğrenciler, ‘Türkiye Yüz Yılı’ konseptiyle hazırladıkları renkli gösterilerle büyük beğeni topladılar.

Salonu dolduran velilerinin gurur olan Egeberkli minikler; bale resitalinden cimnastiğe, dans gösterisinden Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak söyledikleri şarkılara kadar yetenekleriyle betgross büyük alkış aldılar.

Yılsonu etkinliğinde konuşan Özel Egeberk Anaokulu Kurucu Müdürü Nesrin Civan, “Egeberk ailesi olarak çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Onları birer tırtıl olarak betgross giriş ailelerinden teslim aldık, bizimle kozalarını ördüler, şimdi de kelebek olup uçuyorlar. Mezun olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Bursa’da ‘Türkiye Yüzyılı’ konseptli mezuniyet coşkusu için yorumda bulun

    Bursa’da ‘Türkiye Yüzyılı’ konseptli mezuniyet coşkusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursa’da ‘Türkiye Yüzyılı’ konseptli mezuniyet coşkusu için ilk yorumu yapabilirsin.