Bursa Yıldırım’da hayırsever desteği ile Güllük’e ‘sağlık’ geliyor

BURSA (İGFA) – Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Zehra Yekeler ve İlçe Sağlık Müdürü Ferhat Ekinci ile yapımı tamamlanan Güllük Kadir Atasoy Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu’nda incelemelerde bulundu.

Bünyesinde, poliklinik, aşı, çocuk, bebek izleme odası, tıbbi müdahale odası, gebe izleme odası ve emzirme odası gibi birimlerin bulunduğu 2 katlı tesis kısa süre içerisinde ilçe hizmete açılacağı duyuruldu.

“ÇALIŞMALARDA SONA GELDİK”

Yapımı biten 500 metrekare inşaat alanına sahip iki katlı tesiste 6 doktorun hizmet vereceğini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, tesisin bünyesinde poliklinik haricinde 2’şer adet aşı, çocuk, bebek izleme odası, tıbbi müdahale odası ve gebe izleme odası ve emzirme odası gibi birimler yer alacağını söyledi. Başkan Yılmaz, “Yakın zamanda hizmete açılacak aile sağlığı merkezimiz ile bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap vermiş olacağız. Bu vesileyle böyle güzel bir hizmetin Yıldırım’a kazandırılmasında büyük katkısı olan hayırseverimiz Kadir Atasoy’a teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Bursa Yıldırım’da hayırsever desteği ile Güllük’e ‘sağlık’ geliyor
  1. Bursa Yıldırım’da hayırsever desteği ile Güllük’e ‘sağlık’ geliyor için yorumda bulun

    Bursa Yıldırım’da hayırsever desteği ile Güllük’e ‘sağlık’ geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursa Yıldırım’da hayırsever desteği ile Güllük’e ‘sağlık’ geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.