Bursa İnegöl’den deprem bölgelerine yardım eli

BURSA (İGFA) – İnegöl her zaman gerekeni yaptığı gibi bugün de Kahramanmaraş 10 ili etkileyen deprem felaketleri sonrası İnegöl Belediyesi’nin çağrısıyla birlikte adeta yardım seferberliği oluşturduk. İnegöllü vatandaşlar birlik ve beraberlik duygusu içerisinde ihtiyaç duyulan malzemeleri toplanma noktası olan İnegöl Belediyespor salonuna getirerek burada tırlara yüklemeye kadar yardımda bulundu.

5 TIR YOLA ÇIKTI

İnegöllü vatandaşların yardım seferberliği ile7’den 70’e bir olup ihtiyaç duyulan malzemelerin toplanmasıyla birlikte içerisinde battaniye, ilk yardım seti, ısıtıcı, su, uyku tulumu, çocuk bezi ve maması, çadır, kışlık giyecek, konserve ve yiyeceklerin bulunduğu 5 tır dolusu yardım malzemeleri deprem bölgelerine ulaşmak üzere İnegöl’den yola çıktı. İnegöl protokolü vatandaşlarla birlikte İnegöl Belediyespor önünden tırları uğurulardı.

YUNUS EMRE SPOR KOMPLEKSİ YARDIM KABULÜ YAPACAK

7 Şubat Salı günü de devam edecek ihtiyaç malzemelerinin toplanılmasına oluşan yoğunluk nedeniyle Alanyurt bölgesine de takviye yapan İnegöl Belediyesi, bünyesinde bulunan Yunus Emre Spor Kompleksi’ni de devreye alarak burada vatandaşlardan gelen yardımların kabulünü yapacak.  

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Bursa İnegöl’den deprem bölgelerine yardım eli
  1. Bursa İnegöl’den deprem bölgelerine yardım eli için yorumda bulun

    Bursa İnegöl’den deprem bölgelerine yardım eli için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursa İnegöl’den deprem bölgelerine yardım eli için ilk yorumu yapabilirsin.