Bursa Gürsu’da DEVA bayrak değişimi yaptı

BURSA (İGFA) – Bursa’nın Gürsu ilçesinde Muhammet Ali Demir’in iş ve sağlık sorunları dolayısıyla DEVA Partisi İlçe Başkanlığı’nda yaşanan bayrak değişimi ile birlikte Ahmet Metin Gürsu İlçe Başkanı oldu. Metin, yetki belgesini İl Başkanı Serkan Özgöz’den teslim aldı.

Türkiye’nin içinde bulunduğu durumun kaygı verici olduğunu ve karınca misali yangını söndürmek için çaba sarfetmesi büyük bir zorunluluk olduğunu ifade eden İlçe Başkanı Ahmet Metin, “Hep birlikte bu yangını söndürecek, ülkeyi layık olduğu adalete, ekonomiye, kalkınmışlığa taşıyacağız.  Beni bu göreve layık gören İl Başkanımız Serkan Özgöz’e ve Genel Başkanımız Ali Babacan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz de, bugüne kadar çalışmalarına ve emeklerinden ötürü Muhammet Ali Demir’e teşekkür ederken, yeni atanan Ahmet Metin’e de başarılar diledi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Bursa Gürsu’da DEVA bayrak değişimi yaptı için yorumda bulun

    Bursa Gürsu’da DEVA bayrak değişimi yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursa Gürsu’da DEVA bayrak değişimi yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.