Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin Çocuklarından Vivienne’in Soyadı Değişikliği

Vivienne Jolie, Soyadını “Pitt” Olarak Kullanmadı

Bir zamanlar rüya çifti olarak görülen Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin altı çocuğundan biri olan 15 yaşındaki Vivienne’in, annesi Jolie’nin yapımcılığını üstlendiği “The Outsiders” yapımında soyadında “Pitt” ifadesini kullanmadığı ortaya çıktı. Vivienne, künyede adını Vivienne Jolie olarak belirtti. Adını yasal olarak değiştirip değiştirmediği ise belirsiz.

Zahara ve Babası Brad Pitt

Vivienne’in isim değişikliği, ablası Zahara’nın kamuoyu önünde benzer bir seçim yapmasının ardından geldi. Zahara, geçen kasım ayında Spelman Koleji’ndeki kız öğrenci yurduna kabul edildiğinde, kendini tanıtırken babasının soyadını kullanmadı ve “Benim adım Zahara Marley Jolie” dedi.

Brad Pitt ve Oğlu Pax

Brad Pitt, 20 yaşındaki oğlu Pax tarafından “dünya standartlarında bir pislik” ve “aşağılık bir insan” olarak nitelendirildi. Pax, babasını dışladığını belirtti.

Boşanma Sonrası Sorunlar

Jolie ve Pitt, 2019’daki boşanmalarının ardından çocuklarının velayeti ve Fransa’daki görkemli bağ evi dahil pek çok konuda karşı karşıya kaldı. Hatta Jolie’nin hukuk ekibi, Brad Pitt’in 2016’da uçakta tüm ailesine fiziksel tacizde bulunduğunu iddia etti. İkilinin arasındaki mahkeme süreçleri ise devam ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Magazin
  • Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin Çocuklarından Vivienne’in Soyadı Değişikliği
  1. Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin Çocuklarından Vivienne’in Soyadı Değişikliği için yorumda bulun

    Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin Çocuklarından Vivienne’in Soyadı Değişikliği için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin Çocuklarından Vivienne’in Soyadı Değişikliği için ilk yorumu yapabilirsin.