Bozüyük’te araç tekerleğini saran yılanı itfaiye ekipleri çıkardı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bir araçta yılan ihbarını değerlendiren Bozüyük Belediyesi İtfaiye ekipleri, arka tekerleği saran yılanı araçtan zarar görmeden çıkartarak uzak bir noktada doğaya bıraktı.

Pazaryeri Gündem / BİLECİK (İGFA) – Bozüyük ilçesinde belediye itfaiyesi, yeni TOKİ Bölgesinden gelen ‘yılan’ ihbarını değerlendirdi.

Alınan bilgiye göre, aracın arka tekerlek magnumbet boşluğuna konuşlanan yılan için seferber olan ekipler, yılanı zarar görmeden çıkartarak yaşam alanından uzak bir noktaya bıraktı.

Ekipler havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşların yılan vakalarıyla karşılaşılabileceğine dikkat çekerken, gördükleri yılanları, öldürmek yerine ilgililere haber vererek magnumbet giriş doğanın dengesinin korumasına katkı sağlayabileceği konusuna uyarıda bulundu.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Yaşam
  • Bozüyük’te araç tekerleğini saran yılanı itfaiye ekipleri çıkardı
  1. Bozüyük’te araç tekerleğini saran yılanı itfaiye ekipleri çıkardı için yorumda bulun

    Bozüyük’te araç tekerleğini saran yılanı itfaiye ekipleri çıkardı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bozüyük’te araç tekerleğini saran yılanı itfaiye ekipleri çıkardı için ilk yorumu yapabilirsin.