Borusan Otomotiv’e üç ödül birden

İSTANBUL (İGFA) – Borusan Otomotiv Grubu’nda daha eşit bir gelecek için hayata geçirilen Anahtar Kadında projesi ile “Yılın Sürdürülebilirlik Projesi”, BMW Türkiye’nin davetlisi olarak Türkiye’ye gelen günümüzün en ünlü çağdaş sanatçılarından Jeff Koons’un Contemporary Istanbul ziyareti ile “Yılın PR/Etkinlik Uygulaması” ödüllerini kazanan Borusan Otomotiv Grubu, Land Rover’ın öncü ruhuna sadık kalınarak geliştirilen Defender’ın dergi ilanı ile de “Yılın Dergi Uygulaması” ödülüne layık görüldü.

Borusan Otomotiv Grubu; Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ilkesi kapsamında eşit ve özgür bir gelecek hedefiyle hayata geçirdiği Anahtar Kadında projesi ile otomotiv sektöründe yeni iş imkanları yaratıyor. Borusan Oto atölyelerinde çalışma hayatına başlayan kadın teknisyenler ile eşitlik hikayelerine ilham vermeye devam ediyor.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Borusan Otomotiv’e üç ödül birden için yorumda bulun

    Borusan Otomotiv’e üç ödül birden için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Borusan Otomotiv’e üç ödül birden için ilk yorumu yapabilirsin.