Bodrum'dan Malatya'ya 'mobil' kuaför

Bodrum Belediyesi tarafından Başkan Ahmet Aras’ın talimatıyla Malatya’ya Mobil Kuaför gönderildi

MUĞLA (İGFA) – 60 konteyner, 6 personel ve mobil mutfak ile bölgeye destek olan Bodrum Belediyesi yeni bir ihtiyaca yönelik çalışma başlattı. Kadınların ihtiyaçlarını gidermesi için Bodrum’dan yola çıkan Mobil Kuaför, Malatya’ya ulaştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Mobil Kuaförü ziyaret ederek  Başkan Ahmet Aras’a ve tüm Bodrumlulara yapmış olduğu destekler dolayısıyla teşekkür etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’ya ziyareti dolayısıyla teşekkür ederken, “Ülkemizin yaşadığı büyük felakette yurdumuzun güzel insanlarını biraz da olsa mutlu edebildiysek ne mutlu bize.” dedi.

Bu arada Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde günlük yaklaşık bin 700 kişiye yemek hizmeti verilirken terzi hizmeti de bölge halkına sunuldu.

Mobil Kuaför içerisindeki kuaförler ve teçhizatla Malatyalı kadınlara hizmet için Malatya’nın çeşitli bölgelerini bayramdan sonra da gezeceği kaydedildi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Bodrum'dan Malatya'ya 'mobil' kuaför için yorumda bulun

    Bodrum'dan Malatya'ya 'mobil' kuaför için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bodrum'dan Malatya'ya 'mobil' kuaför için ilk yorumu yapabilirsin.