BinBin'e özel ödül

BinBin, Micromobility World organizasyonu tarafından bu yıl ilki düzenlenen Riders Choice Awards’ta “En İyi Operatör” ödülüne layık görüldü.

İSTANBUL (İGFA) – Mikromobilite alanının öncü şirketlerinden BinBin, teknolojiden aldığı güçle, geniş kitlelerin hizmetine sunduğu sürdürülebilir ve pratik ulaşım çözümleri ile yeni bir ödüle daha hak kazandı. Micromobility World organizasyonu tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen ve ulaşım dünyasının geleceğini temsil eden mikromobilite alanında dünyanın en iyilerini belirleyen Rider’s Choice Awards’ta 24 kategoride çeşitli ödüller sahiplerini buldu. Tüm dünyada on binlerce mikromobilite kullanıcısının oylarıyla en iyilerin belirlendiği organizasyonda BinBin tüm rakiplerinin önüne geçerek “En İyi Operatör” ödülünü aldı. 

BinBin CEO’su Kadir Abdik, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “Ulaşımda hep birlikte büyük dönüşüme şahitlik ediyoruz. Mikromobilite, bugün tüm dünyada çevreye, topluma, pratik ve sürdürülebilir bir yaşama katkılarıyla büyümeye devam ediyor. Üç yıl önce 20 scooter ile çıktığımız bu yolcukta bugün 5 ülkede 21 şehirde hizmet veren bir şirket haline geldik. Kullanıcılarımızın tercihine göre en iyi operatör olarak ödüllendirilmek bizi daha fazlasını yapmaya, daha iyisini yapmaya teşvik ediyor. Uluslararası çapta dünyanın pek çok yerinden binlerce kullanıcının oylamasıyla böyle saygıdeğer bir ödülün sahibi olmak bizler için gurur verici. Bize oy veren herkese ve ayrıca milyonlarca sürücümüze teşekkür ediyoruz. Onlara daha da iyi seyahat deneyimleri sunmak amacıyla hizmetlerimizi geliştirmek için daha çok çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. BinBin'e özel ödül için yorumda bulun

    BinBin'e özel ödül için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BinBin'e özel ödül için ilk yorumu yapabilirsin.