Beklenen yarışma başlıyor… Herkes Kazansın!

“Türkiye’nin yenilikçi medyası” sloganıyla yola çıkan herkesduysun.com, yeni projeleriyle ülke gündemine damga vuruyor. Türkiye’nin kazandıran yarışması Herkes Kazansın, 4 Ağustos Cuma günü herkesduysun.com’da başlıyor.

Herkes Duysun / BURSA (İGFA) – “Türkiye’nin yenilikçi medyası” sloganıyla yola çıkan herkesduysun.com, her gün yeni projeleriyle vatandaşın karşısına çıkmaya devam ediyor.

herkesduysun.com bu kez de alışılmışın dışında bir bilgi yarışması ile Türkiye gündemini sarsacak. Bu yarışma ile hem bilgilenecek hem de masterbetting kazanacaksınız!

Türkiye’nin kazandıran yarışması Herkes Kazansın, ilk bölümüyle 4 Ağustos Cuma günü herkesduysun.com ve sosyal medya masterbetting giriş hesaplarında!

Sen de bu eğlenceye var mısın?

herkesduysun.com’da yayınlanacak olan “Herkes Kazansın” isimli para ödüllü bilgi yarışması ile yürüdüğünüz caddede, çalıştığınız sokakta, yaşadığınız mahallede bizimle karşılaşmaya hazır olun!

Her an sizin de karşınıza çıkabiliriz.

ŞEHRİMİZİN VE ÜLKEMİZİN TARİHİ, KÜLTÜREL VE TURİSTİK DEĞERLERİNİ NE KADAR TANIYORUZ?

Çanakkale, Bursa, İstanbul, Tokat, Samsun, Antalya, Mersin, İzmir, Balıkesir, Ankara, Sakarya, Adıyaman, Denizli… Herkes Duysun ekipleri Türkiye’nin dört bir yanında karşınıza çıkabilir.

herkesduysun.com bünyesinde hazırlanan ve yayınlanacak olan “Herkes Kazansın” isimli kazandıran bilgi yarışmasının formatı şu şekilde:

Yolda yürürken bizimle karşılaşıyorsunuz ve biz sizlere sırasıyla beş genel kültür sorusu soruyoruz. Bildiğiniz her doğru soru başına 100 TL para ödülü kazanıyorsunuz. Yanlış cevap verdiğiniz soruda maalesef eleniyor ve doğru bildiğiniz soruların ödülünü alarak yarışmaya veda ediyorsunuz. Sorduğumuz 5 sorunun tamamını bilmeniz durumunda da 500 TL para ödülünün yanı sıra sizlere sürpriz hediyeler de veriyoruz.

Öğrenirken eğlenmeye, eğlenirken kazanmaya, kazandıkça harcamaya hazırsanız bizi takip edin!

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Beklenen yarışma başlıyor… Herkes Kazansın! için yorumda bulun

    Beklenen yarışma başlıyor… Herkes Kazansın! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beklenen yarışma başlıyor… Herkes Kazansın! için ilk yorumu yapabilirsin.