Bebekler emekledi, anneler heyecanlandı – İGF HABER

GAZİANTEP (İGFA) – Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı’nın organize ettiği etkinlikte bebekler parkur dışında bekleyen anne veya babalarına doğru emekleyerek birbirini geçmeye çalıştı. 

7 ve 9 ay aralığındaki  bebeklerin katıldığı Baby Run etkinliğinde neşeli anlara tanıklık eden izleyenler bebeklerin anne veya babaları ile kurdukları iletişim doğrultusunda karar ve hareketlerini nasıl kontrol ettiklerine tanık oldu. Baby Run’da emekleyerek parkur sonundaki anne veya babalarına ulaşan bebekler arasında birinci Murat Çınar Osanmaz bebek oldu.

Bebekler yarışma boyunca 8 metrelik bir parkurda yarıştı. 30 bebeğin ve bebeklerini parkur dışında bekleyen ebeveynlerin mücadele verdiği etkinlikte bebeklerin verdiği tepkiler unutulmaz anların yaşanmasına neden oldu.

Yarışma sonunda bebeklerin ailelerine katılım belgesi ve Primemall Küppeli mağazasından hediye çekleri takdim edildi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Bebekler emekledi, anneler heyecanlandı – İGF HABER için yorumda bulun

    Bebekler emekledi, anneler heyecanlandı – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bebekler emekledi, anneler heyecanlandı – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.