Bakan Soylu ‘Ateş bacayı sarmış’ dedi ve CHP’li belediyelerde yapılan işe alımları 11 maddeyle açıkladı

ANKARA (İGFA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mersin ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri ile Adana Seyhan ve İstanbul Ataşehir belediyelerinde yapılan idari soruşturmaların tamamlanarak tevdi raporlarının savcılıkalra gönderildiğini açıkladı.

İzmir, Ayvalık ve diğer belediyelerde yürütüen soruşturmaların devam ettiğini kaydeden Bakan Soylu, “Devlet asla terör örgütlerinin belediyelere sızmasına müsamaha göstermeyecektir” dedi.

Yapılan tüm işlemlerin kanunların verdiği sorumluluklar çerçevesinde Mülkiye Teftiş Kurulu tarafından mevzuata uygun şekilde gerçekleştirildiğine dikkati çeken Bakan Soylu, “Bundan sonra söz yargıdadır” diyerek, HDPKK’nın referansıyla hile ve hülle yapılarak işe alımların nasıl gerçekleştiğini 11 madde ile tek tek açıkladı.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Bakan Soylu ‘Ateş bacayı sarmış’ dedi ve CHP’li belediyelerde yapılan işe alımları 11 maddeyle açıkladı
  1. Bakan Soylu ‘Ateş bacayı sarmış’ dedi ve CHP’li belediyelerde yapılan işe alımları 11 maddeyle açıkladı için yorumda bulun

    Bakan Soylu ‘Ateş bacayı sarmış’ dedi ve CHP’li belediyelerde yapılan işe alımları 11 maddeyle açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bakan Soylu ‘Ateş bacayı sarmış’ dedi ve CHP’li belediyelerde yapılan işe alımları 11 maddeyle açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.