Atina-Katar Uçuşunda Korkunç Anlar: Uçak İçinde Bayılanlar!

Atina Havalimanı’ndan Katar’a Gidecek Uçakta Korku Dolu Anlar

Yunanistan’ın başkenti Atina Havalimanı’ndan Katar’a gidecek olan Qatar Airways’e ait uçakta kabus yaşandı. Uçağın hareketinden hemen önce motorlardan dumanlar çıkmaya başladı.

47 Derece Sıcakta Uçak İçinde Bayılan Yolcular

Motorların durdurulmasının ardından klimaların çalıştırılmaması sonucu uçak içerisindeki sıcaklık 47 dereceye ulaştı. Bu durum nedeniyle birçok yolcu bayıldı ve saatlerce kabus dolu anlar yaşandı. Yolcular, “Öleceğiz, inelim” diye bağırarak panik yaşadı.

Yolcular Tiktok’ta Videolarını Paylaştı

Uçak içindeki korkunç durumu yaşayan bazı yolcular, olayı Tiktok platformunda paylaşarak dikkat çekti. Bazı yolcuların aşırı sıcaktan bunalıp soyundukları görüldü. Avustralyalı yolcular ise şikayetlerini dile getirerek duruma tepki gösterdi.

Uçaktan İndirilen Yolcular Başka Bir Uçakla Katar’a Gönderildi

Yaklaşık 2 saat süren kabusun ardından uçaktan indirilen yolcuların Salı günü başka bir uçakla Katar’a gönderildiği belirtildi. Olay Yunanistan medyasında geniş yer buldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Atina-Katar Uçuşunda Korkunç Anlar: Uçak İçinde Bayılanlar! için yorumda bulun

    Atina-Katar Uçuşunda Korkunç Anlar: Uçak İçinde Bayılanlar! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Atina-Katar Uçuşunda Korkunç Anlar: Uçak İçinde Bayılanlar! için ilk yorumu yapabilirsin.