Astrolog Meral Güven’den Şok Eden Açıklamalar: “Beter Olun”

Astrolog Meral Güven, Fenerbahçeli Taraftarları Hedef Aldı

Astrolog Meral Güven, son güne kadar Fenerbahçe’nin şampiyon olacağını iddia etmesinin ardından taraftarları hedef alan şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

“Oh Canıma Değsin, Beter Olun”

İronik bir dille konuşan Güven, “Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfredip beni tehdit ediyordunuz. Adamın böyle hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun” dedi.

“Beni Allah Gibi Gördünüz”

Meral Güven, “Allah’a şirk koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin. Beni Allah gibi gördünüz, alın bakın sonuca. Beter olun.” ifadelerini kullandı.

“Sıra Galatasaray’a da Gelecek”

Geleceğe dair iddialarına devam eden Güven, “Ben size gidin beni manşet mi yapın dedim? Allah’a ortak koşan insanlar her zaman eksiklerdir. Sıra Galatasaray tarafına da gelecek.” şeklinde konuştu.

“3 Yıldır Hep Doğru Bildim”

Son olarak, “Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim. Bir kez takdir görmedim. Ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Allah’ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Astrolog Meral Güven’den Şok Eden Açıklamalar: “Beter Olun”
  1. Astrolog Meral Güven’den Şok Eden Açıklamalar: “Beter Olun” için yorumda bulun

    Astrolog Meral Güven’den Şok Eden Açıklamalar: “Beter Olun” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Astrolog Meral Güven’den Şok Eden Açıklamalar: “Beter Olun” için ilk yorumu yapabilirsin.