Antalya’ya Uçan Uçakta Sarhoş Yolcu Krizi

Glasgow – Antalya Uçuşunda Olay Çıktı

İskoçya’nın Glasgow kentinden Antalya’ya sefer yapan yolcu uçağında dün akşam yaşanan kriz korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Kavga Kısa Sürede Başladı

Dün akşam Glasgow’dan havalanan uçakta, kalkıştan kısa bir süre sonra sarhoş bir yolcu, elindeki cin şişesini uçuş görevlilerine vermek istemeyince kavga çıktı. Görevlilere saldıran yolcu ve yanındaki kız arkadaşı, apar topar koltuklarından kaldırıldı.

Acil İniş Kararı

Olayın büyümesi üzerine pilot, Newcastle Havalimanı’na acil iniş yapmak zorunda kaldı. Havalimanında uçağa giren polis iddaci giriş ekipleri, sarhoş adamı gözaltına aldı.

Uçak 5 Saatlik Rötarla Antalya’ya İndi

Gecikme yaşanan uçaktaki yaklaşık 200 kişilik yolcu, 5 saatlik rötarın ardından Antalya’ya iniş yapabildi. Geçen sene de benzer bir olay yaşanmış, Glasgow’dan hareket eden başka bir uçakta sarhoş İngiliz yolcu, kabin ekibine saldırmış ve uçak Yunanistan’ın Selanik kentine acil iniş yapmak zorunda kalmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Antalya’ya Uçan Uçakta Sarhoş Yolcu Krizi için yorumda bulun

    Antalya’ya Uçan Uçakta Sarhoş Yolcu Krizi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Antalya’ya Uçan Uçakta Sarhoş Yolcu Krizi için ilk yorumu yapabilirsin.