Antalya Manavgat Sarılar’da içme suyu çalışması bitiyor

ANTALYA (İGFA) –  Antalya’nın Manavgat ilçesinin en büyük mahallesi konumundaki Sarılar Mahallesi’nde yaşanan su sorunu Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü tarafından çözülüyor. “Manavgat Muhtelif Mahalleleri İçme Suyu Şebeke ve Tesisleri Yapım İşi” kapsamında ekonomik ömrünü tamamlayan, sık sık patlakların yaşandığı boruları yenileniyor.

Toplam 80 kilometrelik yeni içme suyu hattında son aşamaya gelindi. Proje, tamamlandığında abone hatları, içme suyu ve şebeke hatlarında yaşanan arıza ve basınç sorunu çözüme kavuşacak. Vatandaşlara daha sağlıklı, kesintisiz bir içme suyu sağlanmış olacak. Şebeke imalatı tüm hızıyla sürerken, bir yandan da tamamlanan hatların parke ve asfalt imalat çalışmaları devam ediyor. Çalışma tamamlandığında Sarılar’a kesintisiz içme suyu temini sağlanmış olacak. 

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Antalya Manavgat Sarılar’da içme suyu çalışması bitiyor
  1. Antalya Manavgat Sarılar’da içme suyu çalışması bitiyor için yorumda bulun

    Antalya Manavgat Sarılar’da içme suyu çalışması bitiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Antalya Manavgat Sarılar’da içme suyu çalışması bitiyor için ilk yorumu yapabilirsin.