Ali Koç, Sadettin Saran’a Teşekkür Etti ve Başkan Adaylığını Duyurdu

Ali Koç’un Teşekkür Açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yaptığı açıklamada başkan adaylığı için adım atan Sadettin Saran’a teşekkür etti. Koç, Saran ile gerçekleştirdiği toplantıya ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Koç’un Saran Hakkındaki Değerlendirmeleri

Koç, Saran’ın Fenerbahçe’nin menfaatleri doğrultusunda ciddiyetle çalıştığını ve şeffaf bir şekilde adımlar attığını belirtti. İkilinin gerçekleştirdiği toplantının Fenerbahçe’nin geleceği açısından önemli bir dönüm noktası olduğunu vurguladı. Toplantıda çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunduklarını ve Fenerbahçe sevgisiyle ilgili istişareler yaptıklarını aktardı.

Koç’un Adaylık Kararı

Önceki açıklamalarında başkanlığa tekrar aday olmayacağını belirten Koç, ancak olağanüstü durumlar karşısında duruşunu gözden geçirebileceğini ifade etti. Camianın saldırılara karşı mücadele etmeye devam ettiğini vurgulayan Koç, Türk futbolundaki olumsuzluklarla mücadele etme kararı aldıklarını dile getirdi. Koç, genel kurulda aday olma kararı aldığını açıkladı.

Sadettin Saran’ın Adaylıktan Çekilmesi

Sadettin Saran, Fenerbahçe Kulübü’nün olağan genel kurulu öncesi Ali Koç lehine başkan adaylığından çekildiğini duyurdu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Ali Koç, Sadettin Saran’a Teşekkür Etti ve Başkan Adaylığını Duyurdu için yorumda bulun

    Ali Koç, Sadettin Saran’a Teşekkür Etti ve Başkan Adaylığını Duyurdu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ali Koç, Sadettin Saran’a Teşekkür Etti ve Başkan Adaylığını Duyurdu için ilk yorumu yapabilirsin.