Akşener'den Erdoğan'a 'gelin' çağrısı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerel seçimlere yönelik yaptığı ittifak çağrısına cevap veren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Gelin, siz de aynı bizim gibi 81 ilde kendi adaylarınızla seçime girin” çağrısında bulundu.

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin TBMM’deki grup toplantısı sonrası kendisine yöneltilen “Cumhur İttifakı’na yeni partilerin katılması söz konusu olur mu? Bir çağrınız oldu, bu İYİ Parti’ye mi yönelikti?” sorusu üzerine, “Katılmak isteyen herkese kapımız açık. İYİ Parti de olabilir. Zaten diğerleri Cumhur İttifakı’nda belli. Ne kadar katılım güçlü olursa, ülkemizin menfaatine o denli hayırlı olur” ifadesini kullanmıştı.

Bu cevaba yanıt gecikmedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Akşener, yaptığı paylaşımda “İttifak siyasetinin derinleştirdiği kutuplaşma, ülkemize zarar veriyor Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Gelin, siz de aynı bizim gibi 81 ilde kendi adaylarınızla seçime girin. Türk siyaseti normalleşsin, kazanan milletimiz olsun” ifadelerini kullandı.Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Akşener'den Erdoğan'a 'gelin' çağrısı! için yorumda bulun

    Akşener'den Erdoğan'a 'gelin' çağrısı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akşener'den Erdoğan'a 'gelin' çağrısı! için ilk yorumu yapabilirsin.