AKM'den çocuklar için yaz şenliği

AKM Çocuk Sanat Merkezi’nin, karne heyecanı yaşayan miniklerin yaratıcılıklarını keşfetmeleri için tüm yaz boyunca müzikten resme, danstan yazarlığa birbirinden renkli ve atölyeler ile dolu “Yaz Şenliği”ne 17 Haziran’da başlıyor.

İSTANBUL (İGFA) – Atatürk Kültür Merkezinin, çocukları sosyal ve sanatsal etkinliklerle buluşturduğu AKM Çocuk Sanat Merkezinde “Yaz Şenliği” 17 Haziran’da başlıyor. AKM Çocuk Sanat Merkezi, karne heyecanı yaşayan miniklerin yaratıcılıklarını keşfetmeleri için tüm yaz boyunca müzikten resme, danstan yazarlığa birbirinden renkli ve atölyeler ile dolu “Yaz Şenliği”ne ev sahipliği yapacak.

Yıl boyunca çocukların öğrenirken eğlendiği birbirinden farklı birçok etkinliğe ev sahipliği yapan AKM Çocuk Sanat Merkezi, yaz tatilinde de yaz şenlikleri ile çocukların buluşma noktası olacak. Müzik, dans, resim, yaratıcı yazarlık, arkeoloji gibi çeşitli etkinlikler yaz şenliğinde çocukları bekliyor. Yaz Şenliği ayrıca 3 Temmuz -6 Ağustos arasında Atatürk Kültür Merkezinin diğer alanlarına da yayılacak.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. AKM'den çocuklar için yaz şenliği için yorumda bulun

    AKM'den çocuklar için yaz şenliği için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AKM'den çocuklar için yaz şenliği için ilk yorumu yapabilirsin.