AK Parti’nin ‘Siyaset Akademisi Kadın’ programı Bursa’da sürüyor

BURSA (İGFA) – Bursa Merinos AKKM’de gerçekleştirilen ikinci dersler, Jeoloji Mühendisi Alev Bulut’un ‘Çevre Ahlakı ve Bilinci, önceki dönem AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün’ün ‘Türkiye’nin Siyasi Yakın Tarihi’ ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tarkan Zengin’in ‘Aile İçi İletişim’ konulu sunumları ile işlendi.

Siyaset Akademisi derslerinde işlenen konularla siyasete ve gündem konularına ilgi duyan kursiyelere bir çok alanda farklı bakış açıları kazandırıldığını belirten AK Parti Bursa Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, Bursa’da akademiye gösterilen yoğun ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gözükara Durmaz, “Birbirinden kıymetli konuşmacılarımızın sunumları ile farklı alanlarda kendimizi geliştirme, ufkumuzu genişletme imkanı buluyoruz. Akademimiz, bir yandan da siyasete yeni yüzler kazandırmanın yolunu açarken, kursiyerlerimizin kişisel gelişimlerine de önemli bir katkı sunuyor. Bu anlamda, bir AK Parti geleneği haline gelen siyaset akademimize katkı sunan tüm dava arkadaşlarıma ve katılımları ile akademimizi zenginleştiren kursiyerlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. AK Parti’nin ‘Siyaset Akademisi Kadın’ programı Bursa’da sürüyor için yorumda bulun

    AK Parti’nin ‘Siyaset Akademisi Kadın’ programı Bursa’da sürüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK Parti’nin ‘Siyaset Akademisi Kadın’ programı Bursa’da sürüyor için ilk yorumu yapabilirsin.