AK Parti Kayserili kadınlardan Hataylı çocuklar için kermes

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Kocasinan Kadın Kolları tarafından Hataylı depremzede çocukların yararına düzenlenen kermesi ziyaret etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
AK Parti Kayseri Kocasinan Kadın Kolları tarafından, Cumhuriyet Meydanı’nda asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerden etkilenen Hataylı depremzede çocukların yararına kermes düzenlendi.

Yardım kermesini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tek tek ürünleri inceleyerek, emeği geçenleri tebrik etti. Başkan Büyükkılıç’ı Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen kermes girişinde AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin ve ekibi karşıladı.

Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, “Sizleri kutluyoruz. AK Parti’mizin kadın kolları il teşkilatımızla, ilçe teşkilatlarımızla gönül insanları, fedakâr kardeşlerimiz. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Hepinizden Allah razı olsun. Allah muhabbetimizi arttırsın, dualarınızı bekliyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç satılan ürünlerden de alarak, hem kermese destekte bulundu hem de aldığı ürünlerden vatandaşlara ikram etti.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. AK Parti Kayserili kadınlardan Hataylı çocuklar için kermes için yorumda bulun

    AK Parti Kayserili kadınlardan Hataylı çocuklar için kermes için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK Parti Kayserili kadınlardan Hataylı çocuklar için kermes için ilk yorumu yapabilirsin.