AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan 'Odak Noktası'nda (CANLI)

Herkes Duysun TV ve İGF TV ortak yayında AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan, 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala yerel saha çalışmalarını “Odak Noktası” programında değerlendiriyor.

BURSA (İGFA) – 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili seçimleri için AK Parti’den Bursa 2. Bölge 7. sıra adayı olan Fuat Alpaslan, İGF TV ve Herkes Duysun TV’nin ortak yayınında Odak Noktası programına konuk oldu.

Milletvekili adayı Alpaslan, moderatörlüğünü Merve Özdemir Çevik’in yaptığı programda İGF Genel Başkanı ve Herkes Duysun Genel Yayın Yönetmeni Mesut Demir’in sorularını yanıtlıyor.

14 Mayıs’ta seçimlerin çok rahat bir şekilde sonuçlanacağına ve ikinci tura kalmayacağına inandığını belirten AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan, bunu da sahada net bir şekilde gördüğünü söyledi.

Sanayi ve teknolojide AK Parti’nin yatırımlarını da değerlendiren Alpaslan, üretimi Bursa’da gerçekleşen yerli ve milli otomobil Togg’un Türkiye’nin gururu olduğunu belirterek, “AK Parti olarak biz ürettiğimiz her şeyle gurur duyuyoruz. Yeter mi diyoruz? Tabi ki hayır! Biz daha güçlüsünü ve daha güzelini nasıl yaparız onun gayretindeyiz. Hayal bile edilemeyecek düzeyde savunma sanayi de üretimimiz var. Biz, daha düne kadar ikinci, üçüncü sınıf muamelesi olarak gördüğümüz ülkeden şimdi masada söz sahibiyiz. 20 yılda bunları yaptık. 2053, 2073’te inşallah daha iyileri ve yenilerini yapacağız” dedi.

Bu insanların kararına bugüne kadar herkes duydu, duyacakta” diyen Alpaslan, “Ortada koalisyon kurulmuş, bir görüş yok. Bu koalisyon sadece Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı nasıl göndeririz üzerine kurulmuş bir koalisyon. O yüzden bu kesimi ciddiye bile almıyorum” diye konuştu.

Fuat Alpaslan, kırsala yönelik değerlendirmelerde de bulundu.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan 'Odak Noktası'nda (CANLI)
  1. AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan 'Odak Noktası'nda (CANLI) için yorumda bulun

    AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan 'Odak Noktası'nda (CANLI) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan 'Odak Noktası'nda (CANLI) için ilk yorumu yapabilirsin.