Adıyamanlı hakem Yıldırım, ‘B Klasman’ gözlemci kadrosunda

ADIYAMAN (İGFA) –Hakemliğe Adıyaman’da başlayan ancak memuriyeti dolayısıyla İstanbul’da hakemlik kariyerine devam eden Mehmet Yıldırım, Süper Lig’de yardımcı hakemliğe kadar yükselme başarısı göstermişti.

Birçok Süper Lig ve 1. Lig müsabakasında görev alan Yıldırım, geçen sezon yaşadığı sakatlık sonrasında hakemlik yaşantısına son vermişti.

Mehmet Yıldırım TFF Merkez Hakem Kurulu,  Devre Arası Hakem ve Gözlemci Terfi Kursları’nın ardından yaptığı değerlendirme sonucunda, 2022-2023 futbol sezonunun kalan bölümünde görev yapacak gözlemci klasmanları listesine B Klasman kadrosuna girme başarısı göstererek, TFF 2. Liglerinde gözlemci olarak görev alması kararlaştırıldı.

Adıyamanlılar, yeniden üstlendiği görevle başarılara imza atacağına inandıkları hemşehrileri Mehmet Yıldırım’ı tebrik etti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Adıyamanlı hakem Yıldırım, ‘B Klasman’ gözlemci kadrosunda
  1. Adıyamanlı hakem Yıldırım, ‘B Klasman’ gözlemci kadrosunda için yorumda bulun

    Adıyamanlı hakem Yıldırım, ‘B Klasman’ gözlemci kadrosunda için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adıyamanlı hakem Yıldırım, ‘B Klasman’ gözlemci kadrosunda için ilk yorumu yapabilirsin.