Adıyaman'daki çadır kentte depremzede çocuklara oyun grubu

Adıyaman’da çadır kent kurma çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi çocuklar için getirilen oyun gruplarının kurulumuna başladı

KOCAELİ (İGFA) – Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerin ardından çalışmalarına hızlıca yön veren Kocaeli’nin İzmit Belediyesi, Adıyaman’da başlattığı çadır kent kurulumunda son aşamalara geldi. Kadın sağlığı, çocuk oyun parkı, YKS hazırlık kursları, çamaşırhane ve sosyal donatılara sahip olacak olan Adıyaman Çadır Kent’te çalışmalar kısa sürede tamamlanacak.

ÇOCUK OYUN GRUPLARI KURULUYOR 

Adıyaman’da kurulan çadır kentin içerisinde yer alacak sosyal donatılar ve konaklama alanlarının güvenliğini sağlamak adına İzmit Belediyesi, bölgeye getirilen tel çitleri de çadır kentin etrafına yerleştirmeye başladı. Aynı zamanda çocuk oyun gruplarının kurulumunu da yapan ekipler, kısa sürede çocuk oyun gruplarını kullanıma hazır hale getirecek.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Adıyaman'daki çadır kentte depremzede çocuklara oyun grubu için yorumda bulun

    Adıyaman'daki çadır kentte depremzede çocuklara oyun grubu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adıyaman'daki çadır kentte depremzede çocuklara oyun grubu için ilk yorumu yapabilirsin.