A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Montella: “Dengeli Bir Maçtı”

Ozan Kabak’ın Sakatlığı Üzdü

A Milli Futbol Takımı, deplasmanda İtalya ile golsüz berabere kaldığı hazırlık maçının ardından teknik direktörü Vincenzo Montella tarafından değerlendirildi. Montella, maçta sakatlanarak oyundan çıkan Ozan Kabak‘ın durumu hakkında endişeli olduklarını belirtti.

Maç Dengeli Geçti

Montella, maçın genel olarak dengeli geçtiğini vurgulayarak, “Hazırlık maçı gibi değildi. Aradığımız takım ruhunu sahada gördük. Rakamsal olarak da dengeli bir maçtı. İkinci yarıda daha fazla topa sahip olmamıza rağmen net işler yapamadık.” ifadelerini kullandı.

Fiziksel Yönünüz Güçlü Olmalı

Montella, oyuncu seçiminde fiziksel durumun önemine vurgu yaparak, “Fiziksel yönünüz çok güçlü olmalı. Kadroya aldığım bütün futbolcular en iyileri ve hepsi katılacak. Bugün iki futbolcumuzun ilk kez A milli takım forması giymesi güzel bir deneyim oldu.” dedi.

İlk Hedef Gruplardan Çıkmak

Montella, gelecek hedefleriyle ilgili olarak, “İlk hedefimiz grubu başarıyla tamamlamak ve geçmek. Kenan Yıldız da 18 yaşında bir futbolcu olarak hala gelişebilir, büyük bir gelecek onu bekliyor.” şeklinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Montella: “Dengeli Bir Maçtı”
  1. A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Montella: “Dengeli Bir Maçtı” için yorumda bulun

    A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Montella: “Dengeli Bir Maçtı” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Montella: “Dengeli Bir Maçtı” için ilk yorumu yapabilirsin.