FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sağlam oldu
Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'ne vekâleten İbrahim Sağlam atandı.

21 Yıllık memuriyet hayatında tarım sektörünün değişik kademelerinde görev aldığını belirten Sağlam Osmaniye İl Tarım Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi ve Şube Müdürlüğü, Bingöl İl Tarım Müdürlüğünde Kontrol Şube Müdürlüğü ve bir yıldır da İl Tarım Müdür yardımcılığı görevini yürüttüğünü kaydetti.

İbrahim Sağlam açıklamasında şunları kaydetti: "Resmi gazetede yayımlanan 639 Sayılı Kanun Hükmünde kararname ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığı olan bakanlığımızın teşkilat yapısı Gıda, Tarım Hayvancılık Bakanlığı olarak yeniden ismi değişişliğine giderek yeniden çalışmalarına başladı. Bu kapsamda il Müdürleri ve yukarısındaki bürokratlar geçici görevlendirmelerle görevlendirildiler. Bazı il Müdürlüklerinde müdür müşaviri olarak bazıları ise bulundukları yerlerde geçici görevlendirme ile görevlendirme yapıldı. 07 Temmuz 2011 Tarihindeki Bakanlık Makamının oluru ile Osmaniye'de Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak ben görevlendirildim. 11 Temmuz itibariyle görevime başladım. İnşallah bundan sonra Osmaniye tarımına hep birlikte hizmet edeceğiz."

CİHAN

FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2011-07-18 12:25:40
kentselhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER