FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
19 Mayıs İlköğretim Okulu
19 Mayıs İlköğretim OkuluManisa'nın Alaşehir ilçesinde eğitim ve öğretim veren 19 Mayıs İlköğretim Okulu, Manisa Test Üretim Merkezi tarafından il genelinde yapılan seviye tespit sınavlarında ilçede en başarılı okul oldu.

19 Mayıs İlköğretim Okulu Müdürü Turgay Tiryaki, Manisa Test Üretim Merkezi'nin yıl boyunca yapılan çalışmaların genel değerlendirmesi sonucu Seviye Tespit Sınavı düzenlediğini hatırlatarak, "Bu sınavda Alaşehir'deki ilköğretim okulları arasında okulumuz birinci olarak Manisa'ya gitmeye hak kazanmıştır. Okulumuzun başarısı öğretmen-öğrenci ve veli işbirliği ile sağlanmıştır. Okulumuzun başarı seviyesinin yükseltilmesi için öğretmenlerimiz her türlü özveriyi göstermektedirler.

Çalışma alanında birlik, beraberlik ve ahenk varsa başarı kendiliğinden gelmektedir. Bunların hepside bizim özelliğimiz. Okulumuz öğretmenleri olarak bu mutluluğu yaşamanın gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki yıllarda başarılarımıza daha da yenilerini, ekleyeceğiz" dedi. Bu arada, okulun bu başarısından dolayı 13 Haziran 2007 günü Manisa'da yapılacak ödül törenine katılacağı bildirildi.


FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2007-06-13 00:29:17
heryerdenhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER