FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
İlkyaz 'Kimsenin huzuru bozmasına müsade etmeyeceğiz'
Zonguldak'ta asayiş berkemalZonguldak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Müdürü Arslan İlkyaz, "Kimsenin huzuru bozmasına müsaade etmeyeceğiz. Tüm tedbirlerimizi aldık. Suçları işlenmeden önmek için mücadeleye başladık" dedi.

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Müdürü Arslan İlkyaz, Ramazan ayında en çok kumar oynamak, hırsızlık ve tombala gibi suçların işlendiğini söyleyerek, bunlarla mücadele etmek için özel ekipler oluşturduklarını ifade etti.

Ramazan ayı boyunca bu yönde uygulama ve denetimlerin süreceğini söyleyen İlkyaz, "Zonguldak'ta suç oranı ve faili meçhul suç oranlarının azalması bakımından önemli bir aşama kaydedildi. Hedefimiz ise suç işlenmeden önlemek. Oluşturduğumuz ekiplerle suç ve suçluların üzerine gidiyoruz. Ramazan ayında suç oranını yine aşağılara çekmeyi başardık. Zonguldak'ta hiç bir şekilde kimsenin huzuru bozmasına müsade etmeyeceğiz" diye konuştu.

FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2006-10-09 22:39:05
heryerdenhaber.com

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER