FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KENTSELHABER
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Alanya'nın Oba Beldesi'nde Cumhuriyet kutlamaları başladı
Antalya'nın Alanya ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde 'Cumhuriyet ve Atatürk' konulu resim sergisi açıldı.

Alanya'ya bağlı Oba beldesinde bu yıl Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri erken başladı. Oba Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen etkinlikler Cumhuriyet Koşusu ile başladı. 2009-2010 sezonunda eğitim-öğretime açılan Hüseyin Girenes Fen Lisesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği koşu sonunda Cumhuriyet ve Atatürk konulu bir resim sergisi açıldı.

Oba Belediyesi binasında düzenlenen serginin açılışına, okullarda eğitim gören öğrenciler ve öğretmenleri katıldı. Öğrenciler tarafından hazırlanan resimlerin sergilendiği salonun açılış kurdelesini Oba Belediye Başkan Yardımcısı Mükerrem Babaoğlu kesti. Sergilenen resimlere eğitimciler ve belde halkı büyük ilgi gösterdi.

Oba Belediye Başkan Yardımcısı Mükerrem Babaoğlu, Cumhuriyet coşkusunu bu yıl erken yaşadıklarını söyledi. Öğrencilerin hazırladığı sergide birbirinden güzel resimlerin yer aldığını dile getiren Babaoğlu, resim sergisinde emeği geçenlere teşekkür etti. Belediye hizmet binasında açılan serginin 3 gün açık kalacağını aktaran Babaoğlu, belde halkını sergiyi gezmeye davet etti.FaceBook'da paylaş Twitter'da paylaş Google'da paylaş Myspace'de paylaş Digg'de paylaş Delicious'da paylaş
2009-10-27 20:30:14
kentselhaber

YORUM YAP
     Adınız soyadınız : 
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...
  Bu habere ilk yorumu yapmak ister misiniz?
ANKET
Türkiye'nin istikrar ve ekonomi gidişatını nasıl buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum
Olumsuz buluyorum
KENTSELHABER